HİZMETLERİMİZ

construction-icon

MÜTEAHİTLİK HİZMETLERİ

Hayatta yaşamdan başka değerli birşey olmadığına inanıyoruz, İnsanların ve insanımızın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü mühendislik hizmetlerini, verdiğimiz güvene yakışır bir biçimde kullanarak sağlam ve estetik yapılar yapmaya devam ediyoruz. Değişen yüzyılın ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ona uygun yapılar yapmak için müteahhitlik yapıyoruz.

roofing-icon

İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ

Hemes, gerek şahsi müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerekse kurumsal müşterilerinin zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajlarının mimari platforma aktarılması sürecinde ihtiyaç duydukları yapım hizmetlerini üstlenen uzman bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

remodeling-icon

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İŞLERİ

Hemes , inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında , prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, müşterilerimizin inşaat alanında, ihtiyaç duyulan binaların yapımı için özellikle Hemes’i seçmiş olmaları neticesinde kazanılmıştır. Sizde işbirlikçimiz ve iş ortağımız olun arsanız Hemes farkıyla artı değer kazansın.

solar-installation-icon

RESTORASYON VE TADİLAT İŞLERİ

Hemes , vermekte olduğu anahtar teslimi genel müteahhitlik hizmetleri kapsamında eski binaların restorasyon ve onarımı işlerini de üstlenmekte, ve bu binaların hem dış cephelerinin hemde iç mekanlarda yer alan tüm detayların da yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermektedir.

construction-icon

KÖPRÜ VE VİYADÜK YAPIMI

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Karayolları Fenni Şartnamesine uygun köprü ve viyadük yapım ile ilgili hizmetler vermektedir.

roofing-icon

YOL TÜNEL YAPIM İŞLERİ

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Karayolları Fenni Şartnamesine uygun köprü ve viyadük yapım ile ilgili hizmetler vermektedir.

construction-icon

BAĞLANTI KOLLEKTÖR HATLARI YAPIMI

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Bağlantı Köprü Hatları yapımı ile ilgili hizmetler vermektedir.